Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Нова батарея Tesla збільшить дальність пробігу електромобілів

Нова батарея Tesla збільшить дальність пробігу електромобілів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Протягом декількох останніх років компанія Ілона Маска вважається лідером по дальності пробігу електромобілів. А ще одне досягнення Tesla має допомогти впоратися з упередженням, яке є у багатьох автовласників щодо електрокарів та їх обмеженого пробігу.

Під час останньої зустрічі з акціонерами глава компанії Ілон Маск заявляв, що вже скоро електромобілі Tesla зможуть проїжджати 640 км без підзарядки. Тоді пробіг самої далекобійної версії Model S Long Range досягав 600 км. З того часу Tesla вже збільшила дальність цього електромобіля до 628 км і назвала його Model S Long Range Plus.

Тепер стало відомо, що компанія готується до ще більшого апгрейду прошивки, який повинен збільшити дальність пробігу не тільки Model S, а й інших моделей електромобілів компанії. Джейсон Хьюз, відомий блогер-автомеханік, покопався в останньому оновленні системи управління акумулятором Tesla та виявив, що компанія працює над новою конфігурацією елементів живлення.

За його словами, ґрунтуючись на інформації з останньої прошивки BMS, інженери Tesla розробляють нову конфігурацію з групами зі 108 елементів для 450-вольтової батареї з енергомісткістю близько 109 кВт·год. Такої батареї, встановленої в Model S, повинно вистачити на 640 км, про які й розповідав Маск минулого місяця.

Нова батарея Tesla збільшить дальність пробігу електромобілів

Нагадаємо, що компанія Ілона Маска веде розробку власних акумуляторів та має намір побудувати завод з їх виробництва. Очевидно, що це дозволить Tesla не тільки збільшити пробіг своїх електромобілів, а й істотно знизити ціни на батареї, що підсилить її цінове домінування над конкурентами.

За матеріалами: Electrek

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Новини партнерів

 

Новини партнерів

 

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...