Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Нова батарея Tesla збільшить дальність пробігу електромобілів

Нова батарея Tesla збільшить дальність пробігу електромобілів

Протягом декількох останніх років компанія Ілона Маска вважається лідером по дальності пробігу електромобілів. А ще одне досягнення Tesla має допомогти впоратися з упередженням, яке є у багатьох автовласників щодо електрокарів та їх обмеженого пробігу.

Під час останньої зустрічі з акціонерами глава компанії Ілон Маск заявляв, що вже скоро електромобілі Tesla зможуть проїжджати 640 км без підзарядки. Тоді пробіг самої далекобійної версії Model S Long Range досягав 600 км. З того часу Tesla вже збільшила дальність цього електромобіля до 628 км і назвала його Model S Long Range Plus.

Тепер стало відомо, що компанія готується до ще більшого апгрейду прошивки, який повинен збільшити дальність пробігу не тільки Model S, а й інших моделей електромобілів компанії. Джейсон Хьюз, відомий блогер-автомеханік, покопався в останньому оновленні системи управління акумулятором Tesla та виявив, що компанія працює над новою конфігурацією елементів живлення.

За його словами, ґрунтуючись на інформації з останньої прошивки BMS, інженери Tesla розробляють нову конфігурацію з групами зі 108 елементів для 450-вольтової батареї з енергомісткістю близько 109 кВт·год. Такої батареї, встановленої в Model S, повинно вистачити на 640 км, про які й розповідав Маск минулого місяця.

Нова батарея Tesla збільшить дальність пробігу електромобілів

Нагадаємо, що компанія Ілона Маска веде розробку власних акумуляторів та має намір побудувати завод з їх виробництва. Очевидно, що це дозволить Tesla не тільки збільшити пробіг своїх електромобілів, а й істотно знизити ціни на батареї, що підсилить її цінове домінування над конкурентами.

За матеріалами: Electrek

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки