Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Тепер електромобілі Tesla самі роблять діагностику та замовляють собі запчастини

Тепер електромобілі Tesla самі роблять діагностику та замовляють собі запчастини

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Варто було Ілону Маску оголосити про пріоритет обслуговування, як у автомобілів Tesla з'явилися нові «надздібності»: автомобілі вчаться діагностувати неполадки, замовляти запчастини в певному сервісі, а в разі необхідності - евакуатор та машину для заміни.

Засновник і глава Tesla Ілон Маск оголосив, що сервіс автомобілів «стане пріоритетним» у другому кварталі нинішнього року. Головне завдання - автоматизація багатьох процесів, які вимагають витрат часу від власника зламаного автомобіля. Tesla зараз навчаються ремонтувати себе самостійно, причому ще до того, як система остаточно вийде з ладу.

Прес-реліз Tesla раніше анонсував «виявлення проблем в режимі реального часу для автоматичного виклику евакуатора та машини на заміну ще до того, як автомобіль зупиниться». І тепер власники отримують несподівані повідомлення.

Тепер електромобілі Tesla самі роблять діагностику та замовляють собі запчастини

Автомобіль повідомляє, що виявив неполадку в системі перетворення енергії, замовив необхідну деталь на сервіс, який власник раніше вказав як пріоритетний, і пропонує узгодити час візиту за допомогою мобільного додатку Tesla або на сайті компанії.

Маск підкреслює, що сервісні повідомлення можна проігнорувати - сама Tesla поки на сервіс не їздить. Та робити цього не радить.

Такий підхід не тільки зручніше для власників. Він вирішує одну з проблем компанії - дефіцит запчастин на сервісі. Коли система виявляє ймовірність поломки заздалегідь, є час і на замовлення необхідної деталі, і на відвідування сервісу своїм ходом.

У Tesla нову систему порівняли з тим, як повинна працювати ідеальна медицина майбутнього: «Візит до лікаря не потрібен, ви відразу йдете в аптеку за ліками».

Напередодні Маск обіцяв інвесторам, що після того, як електромобілі Tesla стануть безпілотними, компанія подорожчає в рази, як і самі вже продані автомобілі. Крім того, він упевнений, що з новими процесорами та повноцінним автопілотом, через пару років, кермо в Tesla стане опцією.

Не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Новини партнерів

Завантаження...

Підпишись на новинки

Новини партнерів

Корисні речі

Завантаження...